Par mums

kodarit

Kas mēs esam?

Jau ilgāk kā 15 gadus SIA Zemgales IT Centra pamatvirziens ir SIA VISMA Enterprise izstrādātās grāmatvedības un resursu vadības sistēmas HORIZON realizācija, ieviešana, lietotāju apmācība un apkalpošana.

Uzņēmumiem, kuri iegādājušies programmu, varam nodrošināt Horizon datu bāzu izvietošanu un rezerves kopiju veidošanu, tādējādi ļaujot ietaupīt līdzekļus uz tehniskās infrastruktūras iegādi un uzturēšanu.

Mūsu uzņēmums sniedz arī:

  • Hostinga pakalpojumus;
  • IT infrastruktūras apkalpošanu;
  • Attālināto palīdzību;

sasniegumi

Ko esam paveikuši?

Pateicoties gūtajai pieredzei datu uzskaitē, apstrādē un analīzē, piedāvājam specifisku, individuālu risinājumu izstrādi. Kā lielāko mūsu izstrādāto datu uzskaites risinājumu varam minēt programmu “Grauds”, kas nodrošina:

  • Graudu, rapša pirkšanas, pārdošanas procesus;
  • Kvalitātes un līgumu kontroles funkcijas;

Vairāk par programmu uzziniet šeit

vertibas

Mūsu vērtības

Uzņēmuma galvenā vērtība ir klienti, kuri neļauj apstāties mūsu izaugsmes un pilnveidošanās procesā – iespēju robežās realizējot katra klienta vēlmes attiecībā uz grāmatvedības programmu, mēs aizvien mācamies, saskarsmē ar klientu ievērojot principu – nav muļķīgu jautājumu. Esam ieinteresēti ar klientu veidot ilgtermiņa attiecības! Mūsu klientu lokā ir gan ražošanas un tirdzniecības uzņēmumi, gan budžeta iestādes.