Pakalpojumi

Piedāvājam pakalpojumus Jūsu uzņēmuma ērtībai un datu drošībai.

Horizon konsultācijas

Šīs konsultācijas būs noderīgas gan jaunajiem lietotājiem, lai iepazītu programmu, gan pieredzējušajiem, lai paplašinātu zināšanas un apgūtu jaunu funkcionalitāti.

Uzzini vairāk par šo pakalpojumu šeit

Datu aizsardzība

Sertificēts datu aizsardzības speciālists sniegs Jums atbildes uz jautājumiem un, ja nepieciešams, izstrādās nepieciešamo dokumentāciju un sagatavos Jūsu uzņēmumu VDAR prasībām.

Uzzini vairāk par šo pakalpojumu šeit

ui-64px-outline-1_database

Hostings

Piedāvājam programmas Horizon hostinga pakalpojumus, kas būtiski atvieglos Jūsu darbu un ļaus piekļūt datiem no jebkuras Pasaules vietas!

Uzzini vairāk par šo pakalpojumu šeit

arrows-64px-outline-2_computer-upload

Attālinātā palīdzība

Ir noticis kaut kas neparedzēts vai nepieciešama steidzama konsultācija? Ar attālināto palīdzību mēs palīdzēsim atrast piemērotāko risinājumu vai sniegsim konsultāciju ātrāk un ērtāk. Viss, kas Jums ir nepieciešams ir interneta pieslēgums. Jums nebūs nekur jābrauc un jāgaida, kad atbrauks palīdzība. Viss viena klikšķa attālumā!

Uzziniet vairāk par šo pakalpojumu šeit

ui-64px-outline-1_settings

Datortehnikas apkalpošana

Ja Jūsu uzņēmumam ir nepieciešama jauna datortehnika, sakaru līdzekļi vai jebkāda palīdzība, kas saistīta ar datortehniku, mēs varam palīdzēt. Šeit ir iespējams iegādāties nepieciešamās preces, saņemt profesionālas konsultācijas un ieviest uzņēmumā pārmaiņas, kas atvieglos darbu.

Uzziniet vairāk par šo pakalpojumu šeit

 

Cerams, ka atradīsi kaut ko noderīgu arī savam uzņēmumam!