Aktualitātes

610. versija

610. versija ir klāt!

Svarīgi!

Horizon dziņa atjaunošana – šobrīd saziņai starp Horizon datu bāzi un lietotāja aplikāciju uz datora, tiek izmantota programma (dzinis), kas izmanto TLS 1.1 (Transport Layer Security protokols) versiju, kas vairs netiek atbalstīta, jo nav uzskatāma par pietiekami drošu. Tāpēc lietotājiem versijas atjaunošanas brīdī tiks piedāvāts instalēt jaunāku datu bāzes piekļuves dzini. Sākot ar nākamo Horizon versiju, pieslēgties programmai varēs tikai ar atjaunotu piekļuves dzini!

  • Uzlabota ekrāna mērogošana – arvien vairāk Horizon lietotāju strādā uz vairākiem ekrāniem, kas mēdza radīt atsevišķu elementu vizuālu izplūšanu. Turpmāk programma spēs nolasīt sistēmas mērogu un veiks automātisku sistēmas mērogošanu, atbilstoši ekrāna uzstādījumiem.
  • Meklēšana pēc vairākiem laukiem ievades laukā un sarakstā – lai atvieglotu klientu un nomenklatūru meklēšanu, radīts jauns mehānisms, kas sniedz iespēju vēl neatverot sarakstu, norādīt meklējamo vērtību.
  • Noliktavas iepirkumu pārvaldība – lai ātri iegūtu informāciju par nepieciešamajiem apjomiem noliktavas papildināšanai, noliktavas modulī ir paplašinātas iespējas analizēt pasūtāmo/iepērkamo daudzumu ar katrai organizācijai pielāgojamiem aprēķiniem. Papildus tam – iespējams identificēt cenas un piegādes laika ziņā izdevīgākos piedāvājumus.
  • Noliktavas krājumu inventarizācija pa partijām – gadījumos, kad tiek lietotas nomenklatūras, kuru partijas satur vajadzīgas īpašības, piemēram, derīguma termiņš vai partiju numuri, inventarizācijas procesā svarīgi iegūt atlikumus pa partijām. Lai to nodrošinātu – turpmāk krājumu inventarizācijas dokumentā varēs ielasīt atlikumus partiju līmenī, lai koriģētu datus par iztrūkumu/pārpalikumu partiju griezumā.

Vairāk informācijas par versiju: šeit

Laidienu izmaiņas šeit